18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wściekły kierowca zaatakował kobietę. "Wypier*olę ci zęby" [WIDEO]

Redakcja
20.12.2018  11:55
Zielona Góra i road rage po polsku. Agresywny kierowca i groźby wobec kobiety. Przy okazji spowodował korek i utrudnienia w ruchu. Zajmie się nim policja
Zielona Góra i road rage po polsku. Agresywny kierowca i groźby wobec kobiety. Przy okazji spowodował korek i utrudnienia w ruchu. Zajmie się nim policja Fot: Youtube.com/NewsLubuski.pl

„Road rage” dotknął także polskie drogi. Do sieci trafił szokujący film, na którym agresywny kierowca w Zielonej Górze dostał ataku szału. Zaatakował kobietę.

Jak podaje newslubuski.pl, „gentelman” zaatakował po raz pierwszy na al. Zjednoczenia tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Działkową. Kobieta, która przesłała nagranie, twierdzi, że chciała zmienić pas ruchu. Wtedy pojawiła się 2-osobowa skoda. Agresywny kierowca opluł jej auto.

To nie był koniec przygody zielogórzanki. Agresor wysiadł z pojazdu i zaczął wyzywać kobietę.  Miał grozić, że „wypier*oli jej zęby”, bo wjechała przed niego na pas. Odjechał 800-metrów dalej i obrzucił wulgaryzmami mężczyznę, który jego zdaniem jechał za wolno. Przy okazji zatrzymał się na przejściu dla pieszych i spowodował ogromny korek.

Wideo z „szeryfem drogowym” trafiło do sieci. Jednak sprawa nie skończy się jedynie na komentarzach w sieci. Newslubuski.pl informuje, że nagranie trafi w ręce policji.

ZOBACZ TEŻ: Polscy kierowcy walczyli na drodze. Starcie jak z MMA [WIDEO]

Agresywny kierowca zwyzywał kobietę:

Przeczytaj więcej
Komentarze