18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie radzili sobie

Znaleziono zwłoki dwóch braci. Niezwykle przykra przyczyna śmierci

07.11.2022  08:57
Bracia w Bielsku-Białej zmarli z głodu?
Bracia w Bielsku-Białej zmarli z głodu? Fot: Oleg Marusic/REPORTER

W Bielsku-Białej policja dokonała wstrząsającego odkrycia – po wyważeniu drzwi do mieszkania ujawniono zwłoki dwóch mężczyzn. Podejrzewa się, że umarli oni z głodu.

Dziennikzachodni.pl podaje, że dwójka braci była znana w lokalnej społeczności i szybko zwrócono uwagę, że przestali przychodzić do osiedlowego sklepu. Pracownicy obiektu zostali zaniepokojeni tym faktem i zdecydowali się powiadomić policję.

Zmarli z głodu?

3 listopada policja udała się do mieszkania mężczyzn. Gdy nikt im nie otworzył, zdecydowano się wyważyć drzwi. Wówczas odkryto zwłoki dwójki braci. Na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą oraz prokuraturę. Katarzyna Chrobak z bielskiej policji poinformowała dziennikzachodni.pl, że przerwano śledztwo, ponieważ wykluczono udział osób trzecich.

Lokalne media podają, że mężczyźni nie radzili sobie w życiu, przez co istnieje poważne podejrzenie, że po prostu umarli oni z głodu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także