18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zataczał się

Znany dziennikarz spowodował wypadek po pijanemu

26.07.2019  20:16
Znany dziennikarz spowodował wypadek po pijanemu
Znany dziennikarz spowodował wypadek po pijanemu Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kamil D. doprowadził do kolizji na autostradzie. Kiedy na miejsce przyjechała policja, okazało się, że miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do kolizji doszło na autostradzie A1 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Świadkowie twierdzą, że znany dziennikarz uderzył w jeden z pachołków rozdzielających jezdnię od miejsca robót drogowych. Jechał wtedy samochodem marki BMW X6 w stronę Katowic.

Kamil D. spowodował wypadek po pijanemu

Jeden z pachołków, który potrącił Kamil D. uderzył w samochód jadący z naprzeciwka. W samochodzie dziennikarza w wyniku kolizji, wystrzeliły poduszki powietrzne, uszkodzone zostały m.in. przedni zderzak i lewy błotnik oraz pękła przednia szyba. Szczęście w nieszczęściu - nikt nie doznał obrażeń. 

Świadkowie zgodnie twierdzą, że samochód jechał na zimowych, mocno wysłużonych oponach. 

Policjanci na miejscu po przebadaniu mężczyzny alkomatem stwierdzili, że w wydychanym powietrzu ma on 2,6 promila alkoholu. Został przewieziony na komendę w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie zostanie przesłuchany, jak tylko wytrzeźwieje. 

Świadkowie zdarzenia nie mają wątpliwości, że był to właśnie znany dziennikarz.