18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworna zbrodnia

Zwłoki 4-latki i 3-latka odkryte w Opolu! „Nikt nie usłyszał zarzutów”

30.08.2023  16:47
Zabójstwo dzieci w Opolu
Zabójstwo dzieci w Opolu Fot: DarSzach/Shutterstock, Screen Opolska Policja

Do potwornej zbrodni doszło w Opolu. Policja znalazła ciała dzieci i ranną kobietę. Sprawa jest obecnie wyjaśniana przez służby i trwa przesłuchiwanie świadków. Gdzie znaleziono ciała dwójki dzieci w Opolu? Kto zabił? Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej.

Trwają czynności śledcze po znalezieniu ciał dwójki dzieci na jednej z posesji w powiecie opolskim - poinformowała we wtorek PAP sierż. sztab. Marta Białek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Około godz. 17.00 we wtorek otrzymaliśmy zgłoszenie o odnalezieniu ciał dwójki dzieci na jednej z posesji w powiecie opolskim. Od tej pory trwają działania policji i prokuratury, by wyjaśnić okoliczności tragicznego zdarzenia - powiedziała PAP Marta Białek.

Martwe dzieci w Opolu. Trwa śledztwo policji

4-letnia dziewczynka i jej 3-letni brat zostali znalezieni w jednym z mieszkań na osiedlu w Opolu-Czarnowąsach. Prokuratura Okręgowa w środę w rozmowie z PAP potwierdziła, że dzieci zostały zamordowane.

„Mamy do czynienia ze zbrodnią zabójstwa. Obrażenia dzieci nie pozostawiają wątpliwości, że doszło do przestępczego spowodowania ich śmierci" - potwierdził w rozmowie z PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu prok. Stanisław Bar.

Na miejscu zbrodni znajdowała się również matka dzieci z raną ciętą szyi. Kobiecie została udzielona pomoc medyczna i jest na ten moment hospitalizowana. "Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" - dodał prokurator.
"Czekamy na zgodę lekarza na udzielenie z jej udziałem czynności. Na tę chwilę w tej sprawie nikt nie usłyszał zarzutów. Przesłuchano pierwszych świadków, w tym bliskich, którzy ujawnili tę zbrodnię" - poinformował prok. Bar.
Zgłoszenie o popełnieniu zbrodni wpłynęło na policję we wtorek chwilę przed godziną 17.00 i dotyczyło znalezienia zwłok dwójki małych dzieci w mieszkaniu.

"Niestety, ten czarny scenariusz się potwierdził. Nasi policjanci wewnątrz mieszkania znaleźli zwłoki 3-letniego chłopca i o rok starszej dziewczynki, a także kobiety, która była w ciężkim stanie" - powiedziała w rozmowie z PAP oficer prasowy Komendy Miejskiej w Opolu asp. Agnieszka Nierychła.

Informację przekazała Polska Agencja Prasowa.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje