18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja potwierdza

Zwoki w studzience kanalizacyjnej. Koniec sprawy zaginięcia?

Wojciech Kozicki
30.01.2023  14:56
Zwoki w studzience kanalizacyjnej. Koniec sprawy zaginięcia?
Zwoki w studzience kanalizacyjnej. Koniec sprawy zaginięcia? Fot: Damian Klamka/East News

Makabryczne odkrycie w studzience kanalizacyjnej w małopolskiej Charsznicy. Pracownicy zakładu usług komunalnych znaleźli ludzkie kości. Sprawę bada policja.

Odkrycie jak z horroru podczas udrażniania studzienki kanalizacyjnej w małopolskiej Charsznicy. Pracownik zakładu usług komunalnych znalazł ludzkie szczątki. Udrażnianie wykonywano w związku ze zgłoszeniem dotyczącym problemu z odpływem ścieków z domu opieki w Charsznicy.

Zwłoki w studzience kanalizacyjnej

Początkowo podejrzewano, że pod liśćmi w studzience odkryto zwierzęce kości. Pracownicy wkrótce zauważyli but i szkielet klatki piersiowej. Zwłoki prawdopodobnie należą do zaginionego w 2018 roku mężczyzny, wówczas 59-letniego. Zamieszkiwał on w niezabezpieczonym pustostanie na działce na której znajduje się studzienka.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odnalezione szczątki należą do zaginionego w 2018 r., wówczas 59-letniego mężczyzny, który zamieszkiwał w pustostanie - podaje policja.(rmf24.pl)

Źródło: PAP, rmf24.pl

Czytaj także