18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie miał serca

Zwyrodnialec okrutnie zamordował małe kotki. Przeraźliwe piski

07.08.2019  19:30
Zwyrodnialec okrutnie zamordował małe kotki. Przeraźliwe piski
Zwyrodnialec okrutnie zamordował małe kotki. Przeraźliwe piski Fot: Aleksandra Szmigiel/REPORTER

W Kijanach pod Lublinem pewien przechodzień usłyszał przeraźliwie piski. Kiedy zajrzał do kontenera, zauważył małe kotki skazane na pewną śmierć. Tylko jeden przeżył ten dramat. 

Ludzie ewidentnie czasem pokazują, jak bardzo nie mają serca. W Kijanach pod Lublinem jakiś zwyrodnialec okrutnie skrzywdził kocie maleństwa. Opakował kociątka w foliowy worek, a potem wrzucił do metalowego kontenera na pewną śmierć. 5 maluchów skonało.  

Zamordował kocięta w okrutny sposób

Gdyby nie to, że przeraźliwe miauczenie kotków usłyszał przypadkowy przechodzień - żaden maluch nie miałby żadnych szans na przeżycie i wszystkie z pewnością udusiłyby się w męczarniach. Na szczęście osoba, która znalazła koci miot wezwała pomoc. 

Żeby uwolnić kotki ze śmiertelnej pułapki, potrzebna była pomoc strażaków-ochotników, którzy użyli specjalistycznych narzędzi i otworzyli pojemnik. Maleństwa były w foliowym, zawiązanym worku. Trudno sobie wyobrazić ich przerażenie i cierpienie. Tylko jednego kotka udało się uratować, reszta nie przetrwała tego dramatu.

Maluch, którego życie zostało ocalone, znalazł już dom. Policjanci poszukują zwyrodnialca, który zgotował niewinnym zwierzętom taki los. 

Przeczytaj więcej
Komentarze