18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uff, jak gorąco!

Apogeum upałów dopiero NADCHODZI. Nawet 50 stopni Celsjusza!

30.06.2022  11:43
Fala upałów atakuje Polskę
Fala upałów atakuje Polskę Fot: SKphotographer/Shutterstock

Po ostatnich dniach macie może dość wysokich temperatur? Natura nas nie rozpieszcza i jeszcze dorzuca do pieca. Będzie TYLKO GORZEJ. Na naszych termometrach pojawią się wartości, o jakich się filozofom nie śniło.

Upały, upały, upały - są osoby, które zachwycają się taką pogodą, ale są też ludzie, którzy zdają sobie sprawę z zagrożeń. Kiedy wydaje się, że słońce spali nam czaszki nie przyjmujemy do wiadomości pogorszenia sytuacji, a jednak. Tym razem musimy to zrobić.

Upały w Polsce przejdą ludzkie pojęcie!

Będzie tylko gorzej! Temperatura nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i w to lato... ponownie wzrośnie. Dawniej, kiedy ktoś mówił, że będzie 30 stopni Celsjusza zakładaliśmy, że czeka nas skwar. W obecnej sytuacji chyba lepiej zmienić standardy.

Nadal prognozuje się upał, temperatura maksymalna wyniesie od 30°C do 34°C, w czwartek lokalnie 35°C, a minimalna od 18°C do 21°C

 - ostrzega IMGW.

W kolejnych dniach w samej Warszawie temperatura stała ma sięgać 35 stopni Celsjusza! Należy jednak mieć na uwadze, że są to temperatury zawsze podawane w cieniu. Na słońcu, w miejscu bez żadnego ocienienia, będzie znacznie goręcej. Być może termometry wskażą nawet 50 stopni Celsjusza. Polska powoli zmienia się w pustynię Korath.

Gotowi na takie podprażenie?