18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zima uderza

Atakuje BESTIA Z PÓŁNOCY. Mróz do -25 stopni w Polsce

18.01.2022  18:47
Bestia z północy weźmie Polskę w posiadanie.
Bestia z północy weźmie Polskę w posiadanie. Fot: aaltair/Shutterstock

Pogoda w Polsce przestanie nas rozpieszczać łagodną zimą. Zaatakuje nas BESTIA Z PÓŁNOCY, która przyniesie nawet -25 stopni mrozu. Gotowi na kolejne zamiecie i burze śnieżne?

Prognoza pogody dla Polski na najbliższy czas woła o pomstę do nieba. Niestety, za mocno przyzwyczailiśmy się do łagodnej zimy, która otacza nas niezmiennie od grudnia. Teraz czas wrócić do korzeni naszej strefy klimatycznej i poczuć prawdziwy MRÓZ.

Jeszcze w styczniu na termometrach możemy zobaczyć nawet -25 stopni. Wszystko za sprawą tzn. bestii z północy, która przyniesie pogodowy armagedon w naszym kraju. Gotowi na prawdziwą zimę?

Bestia z północy weźmie Polskę w posiadanie

Michał Kołodziejczyk z serwisu fanipogody.pl przekazuje, iż jeszcze w styczniu Polskę zaatakuje bestia z północy. Musimy być gotowi na każdy scenariusz armagedonu pogodowego, jaki możemy sobie wyobrazić.

Temperatury nocami mogą w Polsce spadać do nawet -25 stopni, a to już mróz naprawdę silny

 - czytamy na wcześniej wspominanej stronie.

Siarczysty mróz to rzecz jasna niejedyny problem. Taka sroga zima zazwyczaj przynosi ze sobą inne, niepokojące zjawiska pogodowe, mogące sprawiać niebezpieczeństwo. Które regiony są najbardziej zagrożone działaniem tzw. bestii z północy? 

Mróz podczas najbliższych kilkudziesięciu godzin nie będzie dominował. Jednak już w weekend w całym kraju zrobi się chłodniej. W nocy z soboty na niedzielę temperatury minimalne spaść mogą w okolice -10 stopni nawet na nizinach w Polsce

 - przekazał w poniedziałek redaktor serwisu fanipogody.pl.

Bardzo niskie temperatury nie będą dotyczyć tylko i wyłącznie terenów górzystych. Negatywny wpływ na rozwój pogody będą miały niże z północy i wschodu Europy. Spodziewać możemy się również bardzo silnych opadów śniegu.

Pozostaje nam życzyć wszystkim, by starali się trzymać ciepło.