18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

BESTIA ZE WSCHODU zaatakuje dzisiaj! Zimowe załamanie pogody

07.01.2021  09:34
Bestia ze wschodu nadeszła
Bestia ze wschodu nadeszła Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Bestia ze wschodu już do nas nadeszła. Dzisiaj zauważymy pierwsze symptomy zaistnienia mroźnego frontu atmosferycznego. Pogoda będzie sroga!

Bestia ze wschodu zbliżała się do nas, i zbliżała, i zbliżała i w końcu jest. Dzisiaj w powietrzu zawisną pierwsze objawy mroźnego frontu atmosferycznego, który już niedługo może wziąć cały nasz obszar w swoje srogie władanie.

Bestia ze wschodu nadeszła do Polski?!

Przypominamy, że bestia ze wschodu przyniesie nam wkrótce bardzo obfite opady śniegu oraz dwucyfrowe mrozy, które wezmą Polskę we władanie. Tymczasem dzisiaj zima planuje zawitać do stolicy kraju.

Dzisiaj spadnie na nas biały puch, którego tak mocno brakuje nam zimą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 stopień Celsjusza przez prawie cały dzień. Na niezbyt przyjazne warunki pogodowe będzie miała również wilgotność powietrza, osiągająca 91%. Jeśli chodzi zaś o ciśnienie atmosferyczne, to barometry wskażą maksymalnie 1011 hPa. 

Bestia ze wschodu przyniesie nam nawet -20 stopni Celsjusza, ale dzisiejszy dzień możemy śmiało potraktować jak jej preludium i wyposażyć się w ciepłe ubrania. Złapanie przeziębienia w tym nieprzyjaznym, pandemicznym okresie może być dla nas naprawdę niełatwym doświadczeniem.

Dbajcie o siebie!

Przeczytaj więcej
Komentarze