18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe prognozy

BIAŁE BOŻE NARODZENIE. Na Święta spadnie śnieg?

10.12.2021  18:56
Prognoza pogody na Święta Bożego Narodzenia
Prognoza pogody na Święta Bożego Narodzenia Fot: _IgorAleks/Shutterstock

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Czy w końcu, po wielu latach nadziei na to, czekają nas białe szaleństwa w tych dniach? Śnieg może stać się naszym spełnionym marzeniem.

Święta Bożego Narodzenia powinny być białe i romantyczne. Wszyscy mamy nadzieję, że w tym okresie roku biały puch spanie w końcu z nieba i przykryje świat klimatyczną kołderką. Czy takie marzenie ma szansę się spełnić? Prognoza pogody na Święta nie pozostawia złudzeń. 

Święta Bożego Narodzenia będą w końcu ŚNIEŻNE?!

Chociaż w Polskę z wielkim impetem uderzy w końcu zima, to jest duża szansa, że stanie się to dopiero po Świętach. Cóż za rozczarowanie! Przy tak wielkich, uzasadnionych nadziejach możemy dalej obejść się smakiem w kwestii białych Świąt.

Obecnie przedstawiane długoterminowe prognozy pogody nie dają wielkich szans na opady śniegu akurat w Boże Narodzenie. Opadów można się co prawda spodziewać kilka dni wcześniej, ale z powodu dosyć wysokiej temperatury mogą się one przybrać formę deszczu. 

Wygląda na to, że po raz kolejny zamiast stuprocentowo białego Bożego Narodzenia czeka nas pogoda podobna do Wielkiej Nocy. W Święta 2021 czeka nas niewielki mróz i trochę słońca, zwłaszcza 26 grudnia.

Prognoza pogody na Boże Narodzenie 2021 mówi, że w Wigilię słupki rtęci pokażą maksymalnie 0 stopni, a w pierwszy i drugi dzień Świąt 2021 można się spodziewać ujemnej temperatury i mrozu na poziomie - 2 kresek. W nocy w święta Bożego Narodzenia 2021 zapowiadane jest minus 5-7 stopni Celsjusza. Nadzieja i tak umiera ostatnia, więc wciąż nie przestaniemy wyglądać śniegu.