18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciemno i zimno

Burze i porywisty wiatr. Bezlitosna pogoda nas zmiażdży

03.06.2020  09:43
Burze i porywisty wiatr. Bezlitosna pogoda nas zmiażdży
Burze i porywisty wiatr. Bezlitosna pogoda nas zmiażdży Fot: Brian A. Jackson/Shutterstock

Burze i porywisty wiatr - dokładnie takie przykre, pogodowe zjawiska czekają nas dzisiaj. Bezlitosna pogoda pokaże nam, gdzie nasze miejsce. 

Burze, porywisty wiatr, chłód - dzisiejszy dzień niewiele będzie miał wspólnego z piękną wiosną lub latem. Przeciwnie - pogoda pokaże nam, że lepiej nie wychodzić z domu. W czasie pandemii być może to i lepiej.

Burze i porywisty wiatr opanują Polskę

Nie cała Polska będzie tak samo ponura. Pogoda zróżnicuje się w zależności od rozmaitych części kraju. W wielu regionach przyda się jednak parasol i ciepłe ubranie. Na termometrach ujrzymy maksymalnie 23 stopnie Celsjusza, ale to tylko w niektórych miejscach.

Gdzie będzie pogodnie? Na Pomorzu i zachodzie kraju. Inne części Polski znajdą się pod władaniem ciężkich, deszczowych chmur, z których popada nieraz. Nad wschodnią częścią kraju przejdą dodatkowo gwałtowne burze, intensywne opady, a nawet grad. Wiatr powieje z prędkością nawet do 80 km/h.

Temperatura na wschodzie również będzie bardzo nieprzyjazna - sięgnie zaledwie 14 stopni Celsjusza. W centrum kraju niewiele lepiej - 17 stopni Celsjusza. Jeśli ktokolwiek miał dziś w planach piknik to lepiej je zmienić.

Czytaj także
Przeczytaj więcej