18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chociaż pogoda piękna

Dobre wieści w czasach zarazy. Dziś kulminacja ciepła

20.03.2020  08:00
Dobre wieści w czasach zarazy. Dziś kulminacja ciepła
Dobre wieści w czasach zarazy. Dziś kulminacja ciepła Fot: Shutterstock

Pogoda dziś będzie starała się wynagrodzić to, co dzieje się w Polsce i na świecie. Koronawirus nie odpuszcza, ale za to nadchodzi piękna wiosna. 

Pogoda robi, co może by dodać nam otuchy w czasie dobrowolnej i niedobrowolnej izolacji. Dzisiejszy dzień sprawi, że chociaż na chwilę na naszych twarzach pojawi się uśmiech. Nadchodzi kulminacja ciepła.

Wiosna wybuchnie wysoką temperaturą

20 marca nikt nie myśli o wiośnie. Dlaczego? Otóż dlatego, że światem wstrząsnęła epidemia koronawirusa i to ona skradła całą uwagę wszystkich. Mimo to, czas biegnie dalej, a piękna pora roku przychodzi do nas coraz większymi falami ciepła.

Dziś dodatkowo jest pierwszy dzień astronomicznej wiosny i aura nam o tym z całą mocą przypomni. Na północy Polski temperatura sięgnie 6-10 stopni Celsjusza, zaś w centrum i na południu kraju będzie jeszcze cieplej, tam zastanie nas 8-16 stopni Celsjusza. Powieje jedynie wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych. 

Mogą się również zdarzyć delikatne opady deszczu. Cieszmy się tym dniem, chociażby z własnego balkonu lub okna.

Czytaj także
Przeczytaj więcej