18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska jesień

Dziś huknie deszczem. Wkrótce pogoda ulegnie drastycznej zmianie

15.11.2019  07:48
Dziś huknie deszczem. Wkrótce pogoda ulegnie drastycznej zmianie
Dziś huknie deszczem. Wkrótce pogoda ulegnie drastycznej zmianie Fot: Grzegorz Bukala/REPORTER

Pogoda jeszcze nas zaskoczy! Chociaż dzisiaj dosłownie huknie deszczem to już jutro nastąpi gwałtowny zwrot akcji i aura ulegnie drastycznej zmianie.

Pogoda na dziś spokojnie mogłaby zostać określona dwoma słowami - będzie mokro. Przed nami nieprzeniknione chmury, mżawka i zaledwie kilka stopni powyżej zera. Dla pocieszenia warto dodać, że weekend będzie już zupełnie inny. 

Pogoda drastycznie się zmieni

Najbardziej deszczowo będzie na północy i wschodzie kraju. Jedynie na południu pojawią się szanse na rozpogodzenie, a to może być zapowiedź weekendowej zmiany aury. Sobota i niedziela zapowiadają się bowiem bardzo ładnie - dla odmiany. 

Nim jednak dojdziemy do weekendu, dziś musimy przeżyć takie atrakcje jak silny wiatr, który będzie skutecznie obniżał odczuwalną temperaturę. Na zachodzie powieje w porywach do 60 km/h. 

Dla pocieszenia - już od jutra będzie naprawdę cieplutko. Mimo tego, że mamy połowę listopada, pogoda rozpieści nas niesamowicie wysokimi temperaturami, sięgającymi nawet 20 stopni Celsjusza.

Życzymy miłego, choć deszczowego piątku.

Przeczytaj więcej
Komentarze