Smutek i żal

Eksplozja ciepła. Pogoda jak z bajki, ale trzeba zostać w domu

21.04.2020  08:07
Eksplozja ciepła. Pogoda jak z bajki, ale trzeba zostać w domu
Eksplozja ciepła. Pogoda jak z bajki, ale trzeba zostać w domu Fot: Marina Zezelina/Shutterstock

Pogoda wita nas dziś najprawdziwszą eksplozją ciepła. Za oknami widzimy dosłownie bajkowe warunki, ale wciąż musimy zostać w domach.

Pogoda pokazuje nam, jak pięknie być potrafi w kwietniu. Wszyscy jesteśmy stęsknieni za ciepłem i słońcem, ale niestety, nie będziemy mogli skorzystać z idealnych warunków atmosferycznych - wciąż musimy pozostawać w domu.

Pogoda jak z bajki

Na pocieszenie należy dodać, że znów możemy spacerować po lasach i parkach. Niestety, pandemia trwa nadal i inne obostrzenia z nami pozostają - dodatkowo wszędzie trzeba zasłaniać nos i usta. Tymczasem pogoda postanowiła pokazać nam najpiękniejsze, wiosenne oblicze.

Cały dzień będzie słoneczny, jedynie w niektórych zakątkach kraju spotkamy delikatne zachmurzenie. Temperatura wzrośnie, możemy spodziewać się od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 na Nizinie Szczecińskiej. 

Wiatr powieje z północnego wschodu i będzie też słaby bądź umiarkowany. 

Taki dzień jest wymarzony do przejażdżki rowerem bądź spotkania ze znajomymi - pamiętajcie jednak, że jeśli wytrzymamy teraz to mamy większą szansę na szybsze zakończenie tego pandemicznego teatru grozy.

Przeczytaj więcej
Komentarze