18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prognoza grozy

FATALNA pogoda na święta i Sylwestra

19.12.2021  14:52
Prognoza pogody na święta i Sylwestra 2021.
Prognoza pogody na święta i Sylwestra 2021. Fot: Stokkete/Shutterstock

Święta i Sylwester to bardzo ważne momenty w naszym corocznym kalendarzu. Niestety, tym razem magii tym wydarzeniom stanowczo nie doda aura pogodowa. Prognozy grozy już się zaczynają.

Prognoza pogody na święta i Sylwestra to ostatnio sprawa, która bardzo interesuje Polaków. Niestety, nie mamy dla nikogo dobrych wieści. Okazuje się, że aura w tych wyjątkowych momentach będzie po prostu fatalna.

Chociaż wszyscy marzymy o białym Bożym Narodzeniu i równie klimatycznym Sylwestrze — możemy pożegnać te mrzonki. Pogoda nie będzie miała w sobie absolutnie nic magicznego.

Prognoza pogody na święta i Sylwestra

Jeszcze bardziej przykro będzie nam dlatego, że jeszcze w połowie przyszłego tygodnia w całej Polsce spodziewane są opady śniegu i nawet w dzień chwyci mróz, to pogoda na Boże Narodzenie 2021 zmieni się o 180 stopni. Z kolei pogoda na sylwestra 2021 zapowiada się słodko-gorzko.

Jak informuje pogoda.interia.pl, jeszcze 21-22 grudnia przez Polskę będą przechodziły opady śniegu, a w całym kraju będą panować ujemne temperatury, to kilka dni później nie będziemy już o tym pamiętać.

Śnieg w Wigilię być może poprószy na Podkarpaciu, a w północno-wschodniej Polsce może być niewielki mróz (minus 1-2 stopnie), ale na pozostałym obszarze kraju słupki rtęci skoczą powyżej zera, w Lubuskiem może nawet spaść deszcz.

Tymczasem podczas reszty świąt panujące temperatury będą niemalże wiosenne. Tymczasem na Sylwestra spodziewany jest ponowny atak zimy. W całej Polsce spodziewać możemy się przelotnych albo i dużych opadów śniegu. Niestety, wysoka temperatura i tak nie pozwoli, by biały puch utrzymał się na powierzchni ziemi.

Czy jeszcze kiedyś w Polsce przeżyjemy klimatyczną zimę? Zaczynamy wątpić.