18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda zwariowała!

Grudniowy upał nadchodzi. Dziś możecie zostawić kurtki w domu

Malwina Kossela
19.12.2019  19:03
Grudniowy upał nadchodzi. Dziś możecie zostawić kurtki w domu
Grudniowy upał nadchodzi. Dziś możecie zostawić kurtki w domu Fot: EAST NEWS

Pogoda zwariowała! Jeżeli nie macie ochoty dziś zakładać kurtek, to zaiste... nie musicie. Temperatura będzie tak wysoka, jak w czasie pogodnej wiosny. 

Pogoda chyba totalnie oszalała. Zbliżamy się do końca grudnia, przed nami Święta Bożego Narodzenia, a tymczasem za oknami widzimy najprawdziwszą wiosnę. Możemy pożegnać widmo zimowego klimatu ostatecznie i nieodwołalnie.

Jeśli chodzi o zimę, to w te Święta możemy ją pooglądać co najwyżej w świątecznych filmach i teledyskach. U nas bowiem gości wiosna, a dziś pogoda przekroczy wszelkie granice rozsądku.

Pogoda oszalała. 16 stopni Celsjusza w grudniu! 

W całym kraju niepodzielnie zapanuje pogodna aura. Miejscami temperatura sięgnie nawet... 16 stopni Celsjusza! Nie pamiętamy, kiedy w grudniu mogliśmy obserwować takie zjawisko - obawiamy się, że nigdy. 

W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od 7 st. C na Suwalszczyźnie, przez 13 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Lokalnie w obszarach podgórskich termometry mogą pokazać do 16 st. C.

Wiatr również nie schłodzi gorącej atmosfery. Powieje ten południowo-wschodni i umiarkowany. Chociaż w porywach rozpędzi się nawet do 50-70 km/h, a w górach wyniesie do 90-120 km/h, to i tak będzie rozkosznie ciepło.

Tęsknicie za zimą?

Przeczytaj więcej
Komentarze