18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

CUDOWNA PROGNOZA

Idzie WYBUCH CIEPŁA! To będzie piękna złota jesień!

29.09.2021  15:17
Idzie piękna złota jesień! Wybuch ciepła już za kilka dni
Idzie piękna złota jesień! Wybuch ciepła już za kilka dni Fot: Volodymyr TVERDOKHLIB/Shutterstock

Jeszcze będzie pięknie - zapewniają synoptycy i kreślą prognozy na kolejny miesiąc. Jesień tego roku ma być złota, październik przywita nas wybuchem ciepła. Zmiany zaczną się już od pierwszego dnia miesiąca!

Póki co jest zimno i szaro, ale to nie potrwa długo. Paskudna pogoda pójść ma w zapomnienie i już od piątku pierwszego października zmienić się w prawdziwą polską złotą jesień. Wedle prognoz IMGW w piątek temperatury w Polsce poszybują do góry i na termometrach uświadczymy od 14-16 stopni na wschodzie, po nawet 20 na zachodzie. Lokalnie możemy mieć nawet do 22 stopni!

Co więcej, z nieba znikną chmury i zrobi się słonecznie, a podobna pogoda utrzyma się przez kilka kolejnych dni.

Złota jesień? Prognozy są optymistyczne

W przyszłym tygodniu czeka nas niestety kolejne załamanie pogody. Mniej więcej od wtorku lub środy powrócą chmury i deszcz, a temperatura spadnie. Może być też dosyć wietrznie.

Nie oznacza to oczywiście, że szaro już zostanie. Jak zapowiadają synoptycy, przez cały październik mieszać się będą wyskoki ciepła i słońca z ochłodzeniami. Będzie bardzo zmiennie, co kilka dni doświadczać mamy odmiennej aury. Co jednak ważne, przez większość czasu dominować ma piękna pogoda. Halo IMGW, trzymamy za słowo!

Czytaj także
Przeczytaj więcej