18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy "bestia ze wschodu" nadejdzie?

Jackowski wie jaka będzie pogoda w Boże Narodzenie

Wojciech Kozicki
15.11.2019  19:57
Jackowski kontra pogoda w święta- będzie zima i śnieg?
Jackowski kontra pogoda w święta- będzie zima i śnieg? Fot: YouTube/Super Express

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu miał wizję, tym razem wie jaka będzie pogoda na święta i Boże Narodzenie. Czarnowidz z Człuchowa jak zwykle nie ma dobrych wiadomości.

Krzysztof Jackowski jest tak świetnym jasnowidzem jak Krzysztof Rutkowski detektywem. Zna się na wszystkim – odnajdzie zwłoki po zapachu, spotka się z duszą Woźniaka-Staraka z zaświatów, a nawet wytropi telepatycznie pytona nad Wisłą. Teraz zamienił się w magiczną pogodynkę i przewidział pogodę na święta Bożego Narodzenia. Jego wiadomości meteo się sprawdzą?

Zima 2019/2020 - pogoda

Meteorolodzy zapowiadają, że zima 2019/2020 będzie zabójcza, a znad Syberii nadciągnie „bestia”, więc szykujcie się na mrozy jak z filmu „Pojutrze”. Tymczasem Krzysztof Jackowski uważa, że zimą raczej czeka nas jesień. Wie również kiedy spadnie pierwszy śnieg.

Pogoda na te święta? Słaba. Będą to jesienne święta, deszczowe, mgliste, nieciekawe. Trochę przed świętami krótki epizod będzie z zimą i może będzie też krótki epizod z zimą w styczniu i tyle powalczy zima. A potem będzie taki czas stagnacji jesienno-przedwiosennej. Ciężko powiedzieć, kiedy spadnie pierwszy śnieg, ale wydaje mi się, że będzie to przed świętami, z tym że to będzie krótki epizod i później już będzie tak sobie. Jeszcze w styczniu może być krótki epizod ze śniegiem i prawdę mówiąc - tyle zima powalczy – powiedział Krzysztof Jackowski dla „Super Expressu”.

Super Express przypomina także kiedy w tym roku wypada Wigilia. Odbędzie się ona w środę, a pierwszy i drugi dzień świąt to środa i czwartek.

Niedawno Jackowski wróżył, że zima w tym roku będzie „dziwna i zmiesza się z wiosną”. Potrafił nawet przewidzieć nadejście cyrkulacji ciepłego powietrza. Najwyraźniej nie czyta gazet, bo w tym roku zapowiadana jest zima trzydziestolecia.

Czytaj także