18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polski Nostradamus przemówił

Jaka pogoda na Wielkanoc? Jackowski ujawnia meteo wizję!

07.04.2022  10:01
Prognoza pogody na Wielkanoc. Jasnowidz Jackowski miał meteo wizje
Prognoza pogody na Wielkanoc. Jasnowidz Jackowski miał meteo wizje Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli polski Nostradamus i Baba Wanga w jednym ciele, znów miał wizje dotyczące przyszłości. Tym razem profeta z Człuchowa ujawnił jaka będzie pogoda na Wielkanoc. Takiej prognozy chyba nikt się nie spodziewał…

Jaka pogoda na Wielkanoc? „Super Express” zapytał o to jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Mistyczny człuchowianin przypomniał, iż niedawno z sukcesem zapowiedział szybkie przyjście wiosny. Oczekujecie ocieplenia? W takim razie wizjoner ma dla was dobre wiadomości!

Pogoda na Wielkanoc. Meteo wizje Jackowskiego

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, będzie ciepło, a Wielkanoc zapowiada się bardzo wiosennie. Być może nie wziął pod uwagę, że aktualnie w Polsce panowanie przejmuje cyklon Nasim, który przyniesie niebezpieczne załamanie pogody. Co więcej, synoptycy zapowiadają, że pogoda w Wielkanoc będzie raczej kapryśna, spodziewane są zachmurzenie i opady deszczu. Jak zapowiadają długoterminowe prognozy pogody, temperatura ma wahać w granicach około od 12 do 16 stopni Celsjusza. 

Wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało. Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza. W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda. W okresie Wielkanocy będzie już bardzo ładnie. Będzie wiosna – zapowiedział jasnowidz Jackowski. (Super Express)

Czy jednak dożyjemy do Wielkanocy? Jasnowidz Jackowski kilka dni temu zapowiedział, że „Polska będzie wyludniona”. W swojej mrocznej wizji przywołał obrazy kojarzące się z III wojną światową i atomowym holokaustem.