18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Pogoda w lutym nas zmiażdży. Nawet do -21 stopni

29.01.2021  21:47
Jaka pogoda w lutym?
Jaka pogoda w lutym? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Jaka pogoda w lutym? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy Polacy. Okazuje się, że w kolejnym miesiącu czeka nas ponowny i bardzo brutalny atak zimy. Temperatura spadnie nawet do -21 stopni Celsjusza!

Jaka pogoda w lutym? Jeśli też dręczy Was to pytanie - to spieszymy z odpowiedzią. W przyszłym miesiącu w pełnej krasie wróci do nas zima. Możemy spodziewać się trzaskającego mrozu i opadów śniegu. 

Na termometrach w lutym temperatura spadnie tak szybko, jak nasz nastrój, kiedy widzimy za oknami brzydką aurę. Długoterminowa prognoza pogody wskazuje na to, że będzie znowu chłodno i biało, a synoptycy wprost mówią o kolejnych, brutalnych atakach zimy w naszym kraju. 

Jaka pogoda w lutym? Kolejny atak zimy!

Bestia ze Wschodu nie będzie jedynie naszym wspomnieniem, ale od nowa stanie się rzeczywistością. W przyszłym miesiącu mogą się pojawić aż dwa szczyty zimowej pogody, która będzie tak porywista, że chwilami aż niebezpieczna.

Prognozy dotyczące wydarzeń za 14 dni są obarczone dużym marginesem błędu. Widać w nich jednak trend związany z ochłodzeniem

- stwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską meteorolog i fizyk atmosfery z Uniwersytetu Karola w Pradze Marek Kuczera.

Pierwszy atak zimy ma nastąpić 3 lutego - wtedy temperatura spadnie do nawet -14 stopni Celsjusza. Drugi, znacznie gorszy, nadejdzie 9 lutego - wtedy na termometrach zobaczymy nawet... -21 stopni Celsjusza.Czekacie na białe szaleństwo czy boicie się kolejnego ochłodzenia?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze