18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polski Nostradamus miał wizje

Jackowski ujawnia prognozę pogody. Wie ile potrwa sierpień!

Wojciech Kozicki
02.08.2021  19:25
Krzysztof Jackowski i prognoza pogody na sierpień. Czy warto brać urlop?
Krzysztof Jackowski i prognoza pogody na sierpień. Czy warto brać urlop? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Jaka pogoda w sierpniu? Można to sprawdzić oobserwując prognozy IMGW, ale można zaufać też mistycznym mocom i profetycznym wizjom, które ma Krzysztof Jackowski. Polski Nostradamus z Człuchowa właśnie ujawnił, czy warto wybierać się na urlop w sierpniu.

Krzysztof Jackowski znów serwuje wizje i przepowiednie niczym Baba Wanga. Tym razem na tapecie znalazła się prognoza pogody w sierpniu. Jasnowidz z Człuchowa zazwyczaj czarno widzi los Polaków, jednak tym razem ma podejrzanie dużo dobrych wiadomości.

Pogoda w sierpniu i wizje Krzysztofa Jackowskiego

Jasnowidz Jackowski na łamach „Super Expressu” ujawnił, że sierpień będzie bardzo ładny i ciepły, pogoda ma być spokojna i sprzyjająca odpoczynkowi. Nic nie wskazuję, by Polskę nękały gwałtowne zjawiska atmosferyczne jak w lipcu.

W moim poczuciu sierpień będzie takim uspokojeniem, mówię teraz o Polsce, uspokojeniem lata. Po tym, co się działo w czerwcu i lipcu, po tych gwałtownych zjawiskach, co jest rzeczą naturalną, nadejdzie czas zdecydowanie spokojniejszy. Przecież i w ubiegłym roku mieliśmy potężne burze na Pomorzu – zapowiada jasnowidz Jackowski.

To nie koniec dobrych wiadomości. Zdaniem Jackowskiego, letnia pogoda będzie utrzymywała się jeszcze we wrześniu. Początek jesieni zapowiada się przyjemnie i słonecznie. Żeby nie było tak pięknie, będzie też ochłodzenie i załamanie pogody. Kiedy? Tego już wizjoner nie ujawnił…

Uważam, że sierpień pod względem pogody będzie spokojny i bardzo ładny. Zaznaczam, że wyjątkiem mogą być dwa czy trzy dni. To rzecz normalna. W tym roku sierpień będzie trwał półtora miesiąca, oczywiście w cudzysłowie, bo to spokojne ciepło będzie z nami dłużej. Pogoda pozostanie stabilna do połowy września. Mam wrażenie, że wtedy drastycznie zmieni się aura. Ochłodzi się na krótko, ale niestety dość radykalnie, po czym ponownie przyjdzie ciepło – prognozuje Jackowski. (Super Express)

Czytaj także
Przeczytaj więcej