18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mistyczna prognoza pogody

Jackowski ujawnia jakie będzie lato 2021

Wojciech Kozicki
20.04.2021  11:37
Prognoza pogody na wakacje 2021. Jasnowidz Jackowski czarno widzi lato
Prognoza pogody na wakacje 2021. Jasnowidz Jackowski czarno widzi lato Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Epidemia COVID-19 w Polce wydaje się w odwrocie, a minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiada zniesienie restrykcji, więc Polacy planują już wyjazdy i wczasy. Jaka jednak będzie pogoda w wakacje? Jasnowidz Krzysztof Jackowski, niczym, mistyczna pogodynka z Człuchowa, ujawnił prognozy meteo na lato.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli połączenie Nostradamusa i Baby Wangi w jednym ciele niemalże astralnym, znów spojrzał w przyszłość. Dzięki niemu wiemy już jaka będzie pogoda w wakacje 2021. Jeśli liczycie na tropikalne upały i wysokie temperatury, to mistyk z Człuchowa ma dla was złe wiadomości.

Prognoza pogody na wakacje 2021. Jasnowidz Jackowski czarno to widzi

Lato 2021 i prognoza pogody. Pogodynek Jackowski miał wizję i okazuje się, że pogoda w nadchodzące wakacje nie będzie nas zbytnio rozpieszczała.

Nie chcę was martwić, ale uważam, że lato będzie bardzo zmienne i kapryśne i nie za ciekawe. Nie chciałbym tego – spojrzał w meteo przyszłość Jackowski.

Można się spodziewać, że Polacy masowo ruszą w wakacje w podróże. Sprzyjać temu będą decyzje rządu, bo jak ujawnił w Radiu ZET minister zdrowia Adam Niedzielski ujawnił, że za chwilę zniknie obowiązek noszenia maseczek oraz podał kiedy nastąpi diametralne poluzowanie obostrzeń. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już przed wakacjami odzyskamy wolność.

Czytaj także
Przeczytaj więcej