18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska zagrożona

Jackowski i mroczna wizja. Kataklizm w wakacje!

Wojciech Kozicki
17.07.2020  19:01
Jasnowidz Jackowski czarno widzi przyszłość Polski
Jasnowidz Jackowski czarno widzi przyszłość Polski Fot: YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu czarno widzi przyszłość Polski. Wybieracie się w sierpniu na urlop? Uważajcie na siebie, bo jak wynika z wizji polskiego Nostradamusa, w kraj uderzy wielka powódź.

Krzysztof Jackowski to istny jasnowidz renesansu. Odnajdzie zwłoki po zapachu, przewidzi wynik wyborów, zna się na kryptowalutach, a do tego zaserwuje długoterminową prognozę pogody. Wie co czeka nas w wakacje i nie są to dobre wiadomości.

Pogoda na wakacje 2020

Jak wynika z najnowszej wizji Jackowskiego, w sierpniu czeka nas załamanie pogody. Mistyk z Człuchowa przewiduje intensywne ulewy, które skończą się dramatem. Przeczuwa, że jeden z regionów Polski spustoszą kilkudniowe powodzie.

Lipiec, sierpień... Wiecie, jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie – przewiduje Jackowski.

Na tym jednak nie koniec, bo Jackowski już wie jaka będzie pogoda w zimie! Jego zdaniem zima 2020-2021 będzie "ponura, dżdżysta, ale łagodna".

 

Przeczytaj więcej
Komentarze