18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na dwoje babka wróżyła...

Jackowski wie jaka będzie zima. Pogodowe przepowiednie

Wojciech Kozicki
08.10.2019  21:09
Jasnowidz Jackowski przewiduje jaka będzie zima. Nie da się ukryć, że winter is coming...
Jasnowidz Jackowski przewiduje jaka będzie zima. Nie da się ukryć, że winter is coming... Fot: Facebook/Super Express

Krzysztof Jackowski to prawdziwy jasnowidz renesansu. Znajdzie zwłoki, pytona wytropi, a i prognozę pogody przewidzi. Już wie jaka będzie zima 2019/2020 i nie są to dobre wiadomości.

Jasnowidz Jackowski kontra prognoza pogody – zima 2019/2020 nie ma najwyraźniej przed nim tajemnic. Jego zdaniem tym razem ta pora roku będzie dziwna.

Mi się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. Ja mam wrażenie, że nadchodząca zima podzieli się na dwa fronty. Najpierw przyjdą opady śniegu i cyrkulacje cieplejszego powietrza. Druga część połowa zimy kompletnie spuści z tonu – powiedział Krzysztof Jackowski. („Super Express)

Syberyjski mróz w Polsce

Trzeba przyznać, Jackowski ma niesamowite zdolności.  Gdyby jednak jasnowidz z Człuchowa czytał prognozy pogody na zimę, to wiedziałby, że w tym roku będzie ona wyjątkowo ostra i mroźna za sprawą powietrza znad Syberii. Brytyjczycy o nadciągających mrozach mówią już "beast from the east". Już kilka dni temu w Tatrach odnotowano - 30 stopni Celsjusza.