18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PROGNOZA JASNOWIDZA

Jackowski już wie, jaka będzie zima. No cóż... PASKUDNA

Emilia Waszczuk
24.09.2021  16:15
Jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie, jaka będzie zima
Jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie, jaka będzie zima Fot: Jakub Walasek/REPORTER, Anna Pasichnyk/SHutterstock

Hu hu ha, zima - albo raczej PLUCHA - zła? Jasnowidz Krzysztof Jackowski spojrzał tam, gdzie oko synoptyka nie sięga i przepowiedział, jaka ma być tegoroczna zima. Mówi wprost: Polacy się załamią.

Mało jest rzeczy tak pewnych, jak kolejne przepowiednie pogodowe w kolejnych porach roku, w wykonaniu Krzysztofa Jackowskiego. Gdy tylko zacznie się wiosna, ten mówi, jakie będzie lato. W pierwszych dniach lata dostajemy zapowiedź jesieni, a gdy następuje jesień...

Tylko wybiła godzina zero i astronomiczna jesień zagościła w Polsce, otworzyło się trzecie oko najpopularniejszego polskiego jasnowidza. Krzysztof Jackowski spojrzał wgłąb, a może i dalej, i zapowiada: BĘDZIE PASKUDNIE.

Jaka będzie zima? Jackowski już wie

Raz, że czekają nas kolejne polityczne kryzysy, dwa, że jasnowidz zapowiada wielkie tragedie. Zima to kolejny dramat, bo będzie koszmarna. Ale co to właściwie oznacza?

W rozmowie z Super Expressem pan Krzysztof wieszczy, że już w październiku czeka nas pierwszy, jednak bardzo krótki zimowy epizod. Przez kilka dni będzie wybitnie chłodno, a później pogoda się poprawi.

Co jednak z zimą właściwą? Synoptycy twierdzą, że zjawisko La Nina przyniesie więcej śniegu i mrozu niż poprzednie lata, jasnowidz Jackowski ma na ten temat własne, odrębne zdanie.

Jeśli chodzi o zimę, to mam wrażenie, że będzie taka falowa można powiedzieć. Będą dwa ataki zimy ze śniegiem. Zima będzie trochę przypominała ubiegłoroczną zimę

- powiedział, a później zdradził więcej szczegółów.

Będą takie dwa momenty ze śniegiem. Po tej jesiennej aurze będzie okres w miarę ciepławej zimy, takiej jak październik i listopad. Mam wrażenie, że w grudniu będzie pierwszy, krótszy atak zimy ze śniegiem, potem się ponownie ociepli. To będą dwa dość krótkie momenty. Takie mam wrażenie zimowe. Tak… zima będzie paskudna. Jesienna zima - zdradził w rozmowie z SE.