18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hu, hu, ha...

Koszmarny atak zimy. Polska ZAMARZNIE

11.01.2021  11:09
Atak zimy w Polsce
Atak zimy w Polsce Fot: PIOTR ZAJAC/REPORTER

Prognoza pogody na najbliższe dni jest przerażająca. Zima spadnie w końcu na Polskę z całą mocą - nasz kraj dosłownie zamarznie. Wraz ze znacznym spadkiem temperatury możemy spodziewać się również opadów śniegu.

Prognoza pogody pokazuje nam, jak szybko potrafi się zmienić aura dosłownie z godziny na godzinę. W kraju możemy spodziewać się znacznego spadku temperatury i wielkich mrozów. Czyżby nadeszła do nas Bestia ze Wschodu?

Nie tylko spadek temperatury będzie wielką niedogodnością dla Polaków. Również oblodzone drogi mogą sprawiać dodatkowe niebezpieczeństwo dla uczestników ruchu drogowego. Należy dziś z całą pewnością zachować ostrożność.

Prognoza pogody zapowiada zimę

Od rana czujemy, że zima siedzi nam już na karku. Dla przykładu - o świcie w stolicy termometry wskazywały na temperaturę  -3,8 stopnia. Z biegiem dnia będzie ona nieznacznie rosnąć, ale na ciepły dzień nie mamy co liczyć.

Natomiast wieczór będzie znacznie chłodniejszy od poranka i zapowiadający nam dalsze mrozy na kolejne dni. Do tego wcześniej dzień będzie raczej pochmurny, z nieznacznymi przejaśnieniami. Powieje nam także wiatr słaby i umiarkowany południowo-zachodni. Lepiej, żebyśmy zadbali dziś o ciepłe ubrania.

Meteorolodzy ostrzegają również przed wyjątkowo porywistym wiatrem, który zacznie nam towarzyszyć w nocy. Jeśli ktoś mocno tęsknił za zimą to może się z nią oficjalnie przywitać - oto nadeszła w pełnej krasie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze