18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa wizja

Jackowski wie, jaka będzie pogoda! Prognoza na Wszystkich Świętych

26.10.2021  20:03
Będzie polska złota jesień?
Będzie polska złota jesień? Fot: Karol Makurat/REPORTER, LilKar/Shutterstock

Polski Nostradamus z Człuchowa znowu przemówił! Tym razem Krzysztof Jackowski zabawił się w pogodynkę, mówiąc o swoich przewidywaniach na Wszystkich Świętych oraz cały listopad. Co nas czeka w najbliższych tygodniach?

Cóż może być pewniejszego od pogodowych przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego? Gdy za oknem zawita wiosna, człuchowskie medium już wie, jakie będzie lato, natomiast latem opowiada o tym, co czeka nas jesienią. Tym razem 58-latek w rozmowie z "Super Expreseem" zdradził, jak będzie w listopadzie.

Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie listopada będą takie trzy dni, że trochę śniegu mokrego spadnie i tak przypomni nam to zimę. Natomiast cały listopad, uważam, będzie typowo jesienny - mówił człuchowianin.

Zdaniem Jackowskiego ciepły listopad pozwoli przyoszczędzić na węglu lub gazie, których ceny poszły ostatnio ostro w górę.

Pogoda na Wszystkich Świętych

Krzysztof Jackowski przyznał też, że osoby wybierające się 1 listopada na cmentarze nie mają powodów do obaw, gdyż pogoda tego dnia będzie "w miarę ciepława".

Pogoda na Wszystkich Świętych kojarzy mi się stabilnie. To znaczy mamy do czynienia z Polską. To jest jednak pewna przestrzeń. I w Krakowie może być inaczej, a w Człuchowie może być inaczej. Ale ogólnie będzie to w miarę ciepławy dzień - poinformował wróżbita.

To jedna z nielicznych, optymistycznych wizji człuchowskiego Nostradamusa. Czyżby czekały nas lepsze czasy?

Czytaj także
Przeczytaj więcej