18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trwoga

Krzysztof Jackowski znowu to zrobił. Już raz miał rację

16.07.2020  20:05
Krzysztof Jackowski znowu to zrobił. Już raz miał rację
Krzysztof Jackowski znowu to zrobił. Już raz miał rację Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski ponownie zajął się przepowiednią odnośnie pogody. Tym razem skupił się na zimie w Polsce. Nie ma dla nas dobrych wieści.

Krzysztof Jackowski dopiero co szczycił się faktem, że przewidział, jaka będzie pogoda w trwające lato, a już zabiera się za kolejną wizję. Tym razem jasnowidz skupił swoje trzecie oko na zimie. 

Krzysztof Jackowski znów to zrobił

Krzysztof Jackowski przepowiedział, na wyraźną prośbę jednej z oglądających go na żywo internautek, jaka będzie pogoda podczas zimy 2020. Ten rok jest dla wszystkich trudny, dlatego jego zakończenie dla nikogo nie powinno być dziwne.

Pani Ewa pyta jaka będzie zima w tym roku. Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie

– odczytał pytanie jasnowidz Jackowski. 

 Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna

 powiedział Jackowski. 

Niestety, jakby tego było mało, jasnowidz z Człuchowa przewidział jeszcze... powódź, która może się zdarzyć tego lata. 

Wiecie jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie

- mówił.

Zaczynacie się bać? 

Przeczytaj więcej
Komentarze