18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zimno i pada

NADCIĄGA KOSZMARNE ZAŁAMANIE POGODY. Od czwartku jesień totalna

25.08.2021  11:43
Załamanie pogody od czwartku. Będzie jeszcze zimniej
Załamanie pogody od czwartku. Będzie jeszcze zimniej Fot: Master1305/Shutterstock

Chwila oddechu i słońca w środę, a później kolejna niemiła niespodzianka. Pogoda pod koniec wakacji szaleje i nie napawa optymizmem. A w ostatnich dniach będzie jeszcze zimniej.

W środę w całym kraju się rozpogodziło, a temperatury delikatnie wzrosły - na Dolnym Śląsku notujemy nawet do 22 stopni Celsjusza. Cóż jednak z tego, gdy jeszcze kilka dni temu mieliśmy prawie 30 stopni, a od czwartku zacznie się jeszcze większa zimnica?

Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w czwartek 26 sierpnia pożegnamy chwilowe słońce i przywitamy chmury. Szaro będzie w całym kraju, poleje się też deszcz. A to nie koniec złych wieści.

Załamanie pogody w czwartek

Pogoda zacznie zmieniać się już w środę wieczorem, a za popsucie jej odpowiadać będzie układ niżowy nasuwający się na kraj od północy. W kolejnych dniach obejmie on swym zasięgiem całą Polskę i przyniesie spore opady deszczu i duże ochłodzenie.
Temperatury w najbliższych dniach spadną nawet do 15 stopni Celsjusza i nie przekroczą 20 stopni. Zimno i deszcz utrzymywać się będą przez cały najbliższy tydzień.

Czytaj także
Przeczytaj więcej