18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ostatnie dni lata

NADCIĄGA ZIMA! Po upałach drastyczna zmiana pogody

15.09.2020  10:13
Drastyczna zmiana pogody jeszcze w tym tygodniu
Drastyczna zmiana pogody jeszcze w tym tygodniu Fot: Ollyy/Shutterstock

Słońce prazy, niebo jest bezchmurne, a my w połowie września mamy prawdziwe lato. To jednak ostatnie dni ciepełka. Jeszcze w tym tygodniu czeka nas drastyczna zmiana.

To już ostatnie tak ciepłe dni w Polsce. Po serii upałów nad nasz kraj nadciągnie zimny front, który ostatecznie przepędzi letnią aurę. Jeszcze w tym tygodniu zrobi się koszmarnie zimno.

Zanim jednak to nastąpi, korzystajmy z ostatnich podrygów lata. We wtorek i w środę czeka nas bajkowa pogoda. W całym kraju dominować będą upały nawet do 31 stopni Celsjusza! We wtorek przy tym bardzo dużo słońca i tylko chwilowe zachmurzenia. W środę z kolei czekają nas chmury i burze. Mimo to ciągle będzie bardzo upalnie.

Drastyczna zmiana pogody. Będzie zimno

Pogoda zacznie zmieniać się od czwartku. Już tego dnia temperatury powoli będą spadać, byśmy w piątek doznali porannego szoku.

Rankiem temperatury wyniosą zaledwie kilka stopni powyżej zera. W ciągu dnia na termometrach odnotujemy zaledwie 13-15 stopni Celsjusza. Te zapowiedzi każą uwierzyć w ostatnie długoterminowe prognozy na jesień i zimę, według których już w październiku czekają nas pierwsze mrozy i opady śniegu!!!

Przeczytaj więcej
Komentarze