18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Temperatury wystrzelą w górę

Nadchodzi kosmiczne ocieplenie. Już dzisiaj będzie wiosna

17.02.2020  08:00
Nadchodzi kosmiczne ocieplenie. Już dzisiaj będzie wiosna
Nadchodzi kosmiczne ocieplenie. Już dzisiaj będzie wiosna Fot: Shutterstock

Wiosna zbliżała się do nas tak wielkimi krokami, że nadejdzie już dzisiaj. W środku lutego możemy spodziewać się kosmicznie wysokich temperatur. 

Poniedziałek zaskoczy nas niesamowicie wysoką temperaturą. Będzie ciepło, jak na początku wiosny, mimo tego, że jest dopiero połowa lutego. Faktycznie, pogoda totalnie już oszalała.

Wiosenny poniedziałek

W tym roku zimy nie było. Poza sporadycznymi spadkami temperatur i lekkimi odpadami śniegu - nie doświadczyliśmy mrozów i śnieżyc. Jakby tego było mało, już teraz zaczną się temperatury wręcz kosmiczne.

Jedyną oznaką, że jest luty, będzie silny wiatr, który co jakiś czas powieje. Niemniej, poniedziałek już zaczął się niesamowicie gorąco. Termometry w Jeleniej Górze pokazały z rana 12 stopni Celsjusza. 

W ciągu dnia będzie jeszcze cieplej. W Małopolsce temperatura sięgnie nawet 15 stopni Celsjusza. Miejscami prognozowane są opady deszczu, ale już wiadomo, że nie będą one intensywne.

Przeczytaj więcej
Komentarze