18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zwrot akcji

Niż Luciano znów uderza. Przynosi powietrze Z GRENLANDII

19.08.2021  12:41
Niż Luciano atakuje kraj
Niż Luciano atakuje kraj Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Niż Luciano nadszedł do Polski i z całym impetem pokazuje nam, gdzie nasze miejsce. Nadciąga powietrze z Grenlandii, więc możemy spodziewać się drastycznego ochłodzenia. Lepiej od razu zapomnieć o pięknej pełni lata.

Niż Luciano już wczoraj z impetem uderzył w Polskę i przynosi nam bardzo nieprzyjemne zjawiska pogodowe. Burze, ulewy i wicher to nasza nowa rzeczywistość. O słonecznej i ciepłej końcówce wakacji możemy już zapomnieć.

Niż Luciano, który odpowiada za gwałtowną zmianę aury, przybył do nas znad Skandynawii. Po jego uderzeniu, w Polsce zrobiło się chłodno i deszczowo. Nic dziwnego! Przynosi nam w końcu powietrze rodem z Grenlandii. 

Jak wskazują analizy, powietrze, które dociera nad Warszawę, swoje źródła ma m.in. na Morzu Północnym oraz w Wielkiej Brytanii, ale nawet na Grenlandii

- przekazują eksperci portalu onet.pl.

Niż Luciano i załamanie pogody w Polsce

Cała Europa zmaga się z tym atmosferycznym przeciwnikiem. Nie tak dawno Stary Kontynent nawiedzany był przez fale upałów, a teraz już obserwujemy wyłącznie ochłodzenie. To chyba oznacza, że czas pożegnać lato.

Przez takie pogodowe zawirowania ludzie czują się wyraźnie osłabieni. Wielu z nas towarzyszą takie objawy, jak: senność i bóle głowy. Co więcej, temperatura odczuwalna to ledwie kilka stopni więc dość łatwo o przeziębienie.

Gotowi na chłodne dni?

Czytaj także
Przeczytaj więcej