18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gotowi na Święta?

Ostateczna POGODA NA WIELKANOC

16.04.2022  12:33
Prognoza pogody na Wielkanoc 2022
Prognoza pogody na Wielkanoc 2022 Fot: Andrey Solovev/Shutterstock

Pogoda na Święta Wielkanocne w Polsce to zawsze jedna wielka niewiadoma. Nie możemy być pewni, czy będzie ciepło, czy spadnie śnieg. Sprawdźcie, jak będzie tym razem! 

Święta Wielkanocne już za pasem. Jutro usiądziemy do śniadania z naszymi bliskimi, ale pojawia się jedno pytanie - jaka będzie nam towarzyszyć pogoda. Czy tym razem Wielkanoc znów będzie biała? A może czeka nas wiosenna aura? Sami sprawdźcie w naszej prognozie!

Święta Wielkanocne nie będą pogodne

W Niedzielę Wielkanocną nie unikniemy opadów. Co więcej, w górach możliwe są opady śniegu. Na wschodzie Polski pojawią się także zanikające opady deszczu. W zachodniej części kraju będzie już słonecznie. 

Natomiast w Lany Poniedziałek centrum wyżu przesunie się nad Polskę, ale zacznie słabnąć. Bardzo możliwe, że w poniedziałek deszcz oszczędzi cały kraj, chociaż akurat tym razem opady byłyby nawet uzasadnione i klimatyczne.

Niestety, nie możemy w tych dniach liczyć na wysokie temperatury. Dzisiejsza noc w wielu regionach kraju przyniesie nam przymrozki, co wpłynie również na odczuwalną w czasie Świąt temperaturę. Ciepło będzie niestety, dopiero po Wielkiej Nocy.

Mamy nadzieję, że panujące warunki pogodowe nikomu nie pokrzyżują świątecznych planów. Apelujemy również o szczególną ostrożność na drogach - przed Świętami będzie z pewnością wzmożony ruch w wielu miejscach.

Czytaj także