18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec słoneczka

Ostrzegaliśmy! Nadchodzi zima, na horyzoncie mróz i śnieg

20.10.2019  11:04
Ostrzegaliśmy! Nadchodzi zima, na horyzoncie mróz i śnieg
Ostrzegaliśmy! Nadchodzi zima, na horyzoncie mróz i śnieg Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Pogoda ostatnio pokazała swoje łaskawsze oblicze, ale to już koniec. Na horyzoncie widać mróz i śnieg. 

Zima nadchodzi! Po kilku przepięknych, październikowych dniach - trudno w to uwierzyć. Niestety, mróz i śnieg zbliżają się do nas i już wkrótce będziemy musieli pogodzić się z tą sytuacją.

Nadchodzi zima! Szykujcie się na mróz

Nacieszcie się tymi wysokimi temperaturami i dobrze zapamiętajcie te dni, bowiem już się one kończą. Październik, co prawda, nie ma dla nas tak brutalnych niespodzianek i do jego końca będziemy mogli liczyć na całkiem ładną aurę. Sprawa z listopadem wygląda jednak zupełnie inaczej.

Wszelkie prognozy wskazują na to, że kolejny miesiąc zapoczątkuje nam najprawdziwszą zimę. To wtedy synoptycy spodziewają się pierwszych opadów śniegu. Możliwe więc, że 1 listopada przywdziejemy zimowe kurtki i ciepłe buty.

Co więcej, opady śniegu mogą być tak intensywne, że spowodują... utrudnienia komunikacyjne! Wygląda na to, że kierowcy powinni zacząć się już rozglądać za zimowymi oponami, póki jeszcze jest na to czas.

W listopadzie poza śniegiem możemy spodziewać się opadów deszczu i burz. Nocami i porankami spodziewamy się temperatur znacznie poniżej zera. Dla zmarzluchów to bardzo negatywne informacje.

Przeczytaj więcej
Komentarze