18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda chłoszcze

Ostrzeżenia płyną od synoptyków. Zaatakuje nas dziki, rozszalały wiatr

11.01.2020  11:09
Ostrzeżenia płyną od synoptyków. Zaatakuje nas dziki, rozszalały wiatr
Ostrzeżenia płyną od synoptyków. Zaatakuje nas dziki, rozszalały wiatr Fot: EAST NEWS

Pogoda na weekend nie zapowiada się najlepiej. Synoptycy ostrzegają przed silnym i przy tym niebezpiecznym wiatrem. Z żywiołem nie ma żartów. 

Pogoda na weekend nie będzie jedną z tych wymarzonych. Chociaż większość kraju obejmą pewne rozpogodzenia, to synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem, który nieźle dam nam popalić. 

Pogoda: synoptycy ostrzegają przed wiatrem

Temperatury pozostaną wciąż nienaturalnie wysokie, biorąc pod uwagę, że mamy już styczeń i powinniśmy cieszyć się białym puchem i mrozem. Dziś ujrzymy na termometrach od 4 do 6 stopni Celsjusza, a jutro będą to wartości od 3 do 6 stopni.

Dodatkowo złą informacją jest to, że deszcz również pojawi się praktycznie w całej Polsce, wyjątkami będą województwa: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie. 

Wiatr silny, nieprzewidywalny i chwilami jedynie umiarkowany powieje z prędkością 65-70 kilometrów na godzinę. Jeśli ktokolwiek planował wypoczynek na świeżym powietrzu - to polecamy gorąco zmienić swoje zamiary. 

Ciekawe, czy do Polski jeszcze kiedykolwiek zawita zima, czy raczej powinniśmy zacząć sadzić cytryny w przydomowych ogródkach?

logo Tu się dzieje