18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

No szkoda...

PASKUDNY I DESZCZOWY WEEKEND. Porzućcie nadzieję

21.04.2022  17:30
Pogoda na weekend będzie bardzo smutna
Pogoda na weekend będzie bardzo smutna Fot: Brian A. Jackson/Shutterstock

Najbliższy weekend nie będzie mógł zostać nazwany pogodnym. Przeciwnie, czas przygotować się na bardzo nieprzyjemną pluchę i chłód. Aura za oknami naszych domów nie poprawi nam humorów.

Tak właśnie bywa. Kiedy czujemy potrzebę odpoczynku i naładowania baterii słońcem - pogoda zawodzi nas po całości. Zbliżający się weekend będzie bardzo daleki od ideału. Szczere mówiąc, szkoda gadać...

Koniec tygodnia będzie pochmurny, chłodny i deszczowy

– prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. 

Pogoda na weekend będzie bardzo smutna

Cały piątek będzie bardzo pochmurny, a większych przejaśnień możemy się spodziewać jedynie nad morzem. Będzie padał deszcz, a w górach deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9 do 14 stopni. Daleko temu do wymarzonej wiosny i zbliżającej się majówkowej sielanki. 

W sobotę tylko na północnym zachodzie będzie pogodnie. Na pozostałym obszarze prognozowane jest zachmurzenie duże z opadami deszczu, a w Karpatach śniegu. Na Suwalszczyźnie i Mazurach opady deszczu mogą być intensywne. Na termometrach zobaczymy 9-15 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Niedziela tak samo będzie pochmurna i deszczowa. Na zachodnim wybrzeżu termometry pokażą 7 stopni, a na południowym wschodzie - 17 stopni. Jeśli mieliście nadzieję na słoneczny spacer... To lepiej dać sobie z nią spokój.

Polska pogodą nas stanowczo nie rozpieszcza.