18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spłoniemy?

PRAŻĄCE UPAŁY NADCIĄGAJĄ DO POLSKI. Nawet 40 stopni!

31.05.2022  15:28
Letnie upały już w czerwcu
Letnie upały już w czerwcu Fot: Alliance Images/Shutterstock

Jeśli narzekaliście na chłodny maj, to teraz szykujcie się na wracającą karmę. Do Polski nadciągają koszmarne upały, które trudno będzie nam przeżyć. Prażące słońce przejdzie wszelkie granice.

Czerwiec da nam popalić. W kraju będzie gorąco jak w piekle, a wszyscy ci, którzy nie lubią upałów powinni pomyśleć nad poszukaniem jakiegoś sensownego, chłodnego schronienia. Będzie tak ciepło, że aż niebezpiecznie.

40 stopni Celsjusza w Hiszpanii, niewiele mniej we Francji, Włoszech i Grecji. Upał zmierza też w kierunku centralnej Europy, m.in. do Niemiec i na Węgry. W tym wypadku również Polska oberwie pogodowym rykoszetem.

Letnie upały już w czerwcu

W kraju nad Wisłą również rozpoczną się upały. Już 1 czerwca nasze termometry pokażą nam 25 stopni Celsjusza - wiele ciepłolubnych osób czekało na taki wynik z wielkim utęsknieniem.

Możemy też szykować się na wyniki dotykające granicy 30 stopni Celsjusza, a jeśli powietrze znad Francji i Hiszpanii jednak do nas doleci, to przeżyjemy prawdziwy szturm gorącej aury.

Mamy nadzieję, że Wasza garderoba jest przygotowana na jakie momenty ciepła. Nie ma nic gorszego niż przegrzanie się, kiedy z nieba leje się armagedonowy żar. To może być już nawet niebezpieczne dla życia!

Pozostawajcie bezpieczni.