18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piątek-koszmarek

Paskudna pogoda w natarciu. Nie ruszajcie się bez parasola

17.07.2020  10:22
Paskudna pogoda w natarciu. Nie ruszajcie się bez parasola
Paskudna pogoda w natarciu. Nie ruszajcie się bez parasola Fot: Shutterstock

Pogoda w piątek nie będzie miała nic wspólnego z weekendową sielanką. Bez parasola lepiej nie ruszać się z domu, bo może być cienko.

Pogoda na piątek nie zapowiada się dobrze. Chociaż jest to upragniony początek weekendu - aura nie wprawi nas w pozytywny nastrój. Temperatura będzie utrzymywać się na poziomie 18-25 stopni Celsjusza. To koniec w miarę dobrych informacji.

Paskudna pogoda na piątek

Niestety, pojawi się również wiatr, który będzie słaby, zmienny i umiarkowany. To wszystko nie jest jednak najgorszym, pogodowym elementem. Najgorsze, co może nas czekać to opady deszczu. 

Deszcz i burze pojawią się w całym kraju, chwilami będzie padać niesamowicie intensywnie. Wiemy doskonale, że polskie miasta nie radzą sobie z opadami deszczu najlepiej. Trzymamy więc kciuki za to, by nie doszło do podtopień i mini powodzi lokalnych. 

Taką aurę przyniesie do nas wyż znad Atlantyku. Jedynie na północy i wschodzie kraju nie będzie tak źle, bo tam ów front atmosferyczny się rozmywa. Niestety, ogólnopolsko możemy już pożegnać wizję sielankowego weekendu.

Koniecznie na siebie uważajcie!

Przeczytaj więcej
Komentarze