18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie dramat

ŚNIEŻNY ARMAGEDON w Polsce! Wszystko padnie?

10.12.2020  14:42
Pogoda w Polsce - spadł śnieg
Pogoda w Polsce - spadł śnieg Fot: Piotr Molecki/East News

Pogoda w Polsce spłatała nam niezłego figla. Dziś w całym kraju wystąpił śnieżny Armagedon. Tak długich i intensywnych opadów białego puchu nie było już dawno. Czyżby rozpoczynała się właśnie zima dziesięciolecia? Nieprzygotowany na jej atak kraj musi liczyć się z tym, że wszystko może paść.

Pogoda w Polsce w końcu przypomina najprawdziwszy, znany nam sprzed lat grudzień. Dziś w kraju nastąpił śnieżny Armagedon. Dla przykładu w stolicy po godzinie 13 zaczął padać śnieg i jak na razie nie widać końca. Cały kraj musi się teraz liczyć z wieloma awariami.

Zawsze, kiedy niespodziewanie zaczyna padać śnieg - Polska okazuje się bezradna. Jakby mało nam było dzisiejszej ogólnoeuropejskiej awarii Facebooka - to możemy przygotować się na rozmaite przeszkody drogowe lub techniczne. Z pewnością one nastąpią. 

Pogoda w Polsce: Śnieżny Armagedon

Już rano Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegał przed marznącymi opadami. Nie mogliśmy jednak przewidzieć skali ich nasilenia. Polskie miasta, jedno za drugim - robią się błyskawicznie białe. Takiej pogody nie było z nami od bardzo dawna.

Nie pomylimy się, jeśli założymy, że pierwszy raz od dziesięciolecia w grudniu jest tak pięknie i biało. Warto jednak pamiętać, że poza niezaprzeczalnym urokiem - taka pogoda jest również niebezpieczna dla osób odzwyczajonych od srogich zim. 

Temperatura spadła już poniżej zera, a meteorolodzy ostrzegają, że przed nami nawet kilka centymetrów śniegu pokrywającego ulice. Lepiej wyciągnijcie ciepłe kurtki - w takim czasie ostatnie, na co można mieć ochotę, to przeziębienie. 

Uważajcie na siebie!

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze