Trochę radości

Ostatni taki moment w tym roku. Prędko wyjdźcie z domu

19.10.2019  11:08
Ostatni taki moment w tym roku. Prędko wyjdźcie z domu
Ostatni taki moment w tym roku. Prędko wyjdźcie z domu Fot: ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Pogoda w październiku przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Weekend również zapowiada się wręcz śpiewająco. Będzie pięknie. 

Pogoda na jesieni w Polsce jest zwykle pełna deszczu, chmur i zimna. Tym razem jest jednak zupełnie inaczej - październik przechodzi sam siebie i rozpieszcza nas aurą jak z pięknego filmu.

Weekend również będzie bardzo łaskawy dla nas wszystkich. Możliwe, że to ostatnie tak pogodne dni w tym roku, dlatego koniecznie z nich skorzystajcie i wyjdźcie z domu. Zmarnować takiego czasu wręcz nie wypada.

Pogoda nas rozpieszcza

Dziś termometry pokażą od 17 do 21 stopni Celsjusza. Najniższa temperatura będzie w Gdańsku, a najwyższa na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. 

Zachmurzenie będzie jedynie umiarkowane i pojawi się w województwach: śląskim, dolnośląskim, łódzkim, lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim i pomorskim. Pozostałe regiony kraju będą pełne słońca. 

Wiatru nie będzie prawie w ogóle, a niewielkie i przelotne opady deszczu przewidywany są tylko na Pomorzu. Koniecznie skorzystajcie z tego dnia na pełnych obrotach - warto! 

Przeczytaj więcej
Komentarze