18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cudownie

Pogoda nas rozpieści. Wraca SŁONECZKO I CIEPEŁEKO

09.09.2020  09:06
Pogoda nas rozpieści. Wraca SŁONECZKO I CIEPEŁEKO
Pogoda nas rozpieści. Wraca SŁONECZKO I CIEPEŁEKO Fot: Marina Zezelina/Shutterstock

Pogoda jeszcze na chwilę postanowiła przypomnieć nam, jak cudownie było latem. Słoneczko i ciepełko przypadną nam w udziale dziś. Jedynie miejscami popada deszcz.

Pogoda dzisiaj ma dla nas mało jesienny prezent. Piękna aura ogarnie całą Polskę i jedynie miejscami mogą pojawić się opady deszczu. Takiego obrotu sprawy z pewnością nikt się nie spodziewał.

Zamiast niedawnej trąby powietrznej, dziś możemy spodziewać się jedynie słoneczka i ciepełka. Na termometrach zobaczymy nawet bardzo przyjemne 26 stopni Celsjusza. Dopiero wieczorem miejscami pojawią się opady deszczu i przelotne burze.

Pogoda w środę nas rozpieści

Pogoda będzie taka piękna dzięki klinowi wyżowemu, który rozciąga się nad krajem. Takie zjawiska pogodowe w polską jesień nie zdarzają się często. Najwyraźniej mamy szczęście doświadczać tej pory roku w najpiękniejszym, złotym wydaniu.

Niewielka szansa na burze będzie dopiero wieczorem na krańcach północno-zachodnich, gdzie dotrze strefa chłodnego frontu atmosferycznego. Jednak bardziej prawdopodobne jest, że nieliczne burze w tym rejonie pojawią się dopiero w nocy

– podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Oczywiście, nie w całej Polsce ujrzymy 26 rozkosznych kresek. Spodziewana temperatura to od 19 stopni Celsjusza na północy kraju do cudownych 26 na jego południowym-zachodzie. 

Wykorzystajcie ten dzień na 200%!

Przeczytaj więcej
Komentarze