18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żarty się skończyły

Zlodowaciały deszcz spadnie nam na głowy. Pogoda nie ma litości

29.12.2019  11:22
Zlodowaciały deszcz spadnie nam na głowy. Pogoda nie ma litości
Zlodowaciały deszcz spadnie nam na głowy. Pogoda nie ma litości Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Pogoda nie jest dla nas łaskawa w ostatnich miesiącach. Nie mamy ani prawdziwej zimy, ani prawdziwej wiosny. Przez takie skoki temperatur często chorujemy, a teraz dodatkowo zaatakuje nas lodowy deszcz, który popada od dziś do środy. 

Pogoda w grudniu się nie popisała. Liczyliśmy na białe Święta, zimę trzydziestolecia, a tu... pojawiła się pseudowiosna. Wszystko jednak ma swój czas i swoje prawa, a natura upomni się o normalną kolej rzeczy.

Pogoda wciąż wariuje

Od dziś do środy będziemy mieli do czynienia z bardzo niepokojącym zjawiskiem. Zaatakuje nas lodowy deszcz. Zmarznięty opad atmosferyczny będzie się pojawiał w całej Polsce, ku rozpaczy wszystkich liczących na ładną pogodę. 

Marznący deszcz będzie szczególnie niebezpieczny dla wszystkich kierowców. Spowodować on może bowiem gołoledź, która jest dla aut niesamowicie niebezpieczna. Pojawi się ona przede wszystkim w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim i lubelskim.

Jakby nieprzyjemnej pogody komuś było mało, to spieszymy donieść, że w nadmorskich miejscowościach wiatr powieje z prędkością od 25 km/h do 40 km/h, a w porywach do 70 km/h.

Trzymajcie się ciepło!

Przeczytaj więcej
Komentarze