18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec jesieni

Pogoda nas zmrozi. Wyglądajcie śniegu i arktycznej aury

18.11.2019  21:06
Pogoda nas zmrozi. Wyglądajcie śniegu i arktycznej aury
Pogoda nas zmrozi. Wyglądajcie śniegu i arktycznej aury Fot: Bartlomiej Magierowski/East News

Pogoda ostatecznie i nieodwołalnie pokaże nam, czym jest zima. Czas najwyższy pożegnać przyjemne, jesienne, wysokie temperatury. To już koniec.

Pogoda wyjątkowo długo nas w tym roku rozpieszcza. Przez cały jesienny okres było niesamowicie ciepło i przyjemnie, ale to już koniec. Zbliża się zima, a ta, według wszelkich prognoz - ma być wyjątkowo sroga.

Pogoda stanowi zapowiedź zimy

Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na arktyczne mrozy bo już wkrótce przypadną nam one w udziale. Na koniec tygodnia temperatury drastycznie spadną. Od piątku nocami na wschodzie kraju będziemy mogli ujrzeć na termometrach temperaturę minusową. 

Koniec listopada pokaże nam, że zima jest już tuż tuż. Dosłownie stoi za rogiem i zastanawia się, kiedy z całą mocą wtargnąć do Polski. Proces ten już się z resztą rozpoczyna.

W ostatnich dniach tygodnia nad północny wschód i wschód kraju zacznie napływać nieco chłodniejsze i suchsze powietrze. Prawie bezchmurne niebo spowoduje utratę nagromadzonego, ciepłego powietrza. Można by powiedzieć, że jesień ucieka nam w górę, niczym wypuszczony z ręki dziecka balonik. 

Szykujcie zimowe stroje, już czas!

Przeczytaj więcej
Komentarze