18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie jest zima?!

Pogoda oszalała! Niezwykłe zjawisko objęło cały kraj

16.12.2019  07:41
Pogoda oszalała! Niezwykłe zjawisko objęło cały kraj
Pogoda oszalała! Niezwykłe zjawisko objęło cały kraj Fot: EAST NEWS

Pogoda totalnie zwariowała. Jest połowa grudnia, wszyscy wypatrują śniegu, a tymczasem... atakują nas niesamowite temperatury!

Pogoda zafundowała nam w tym roku najprawdziwszy rollercoaster. Raz zapowiada się zimna trzydziestolecia, w innym momencie temperatury nagle skaczą w górę. Ta sinusoida jest już mocno męcząca, a nie wygląda na to, żeby miało się coś w tej sprawie zmienić.

Aktualnie znajdujemy się w połowie pierwszego, zimowego miesiąca i nie można powiedzieć, żeby coś za oknami dawało nam znać, że nadeszła zima. Przeciwnie! Temperatury są niesamowicie wysokie, jak na tę porę roku.

Pogoda oszalała i szaleje dalej!

Śnieg? Zapomnijcie o tym! Pogoda ma dla nas dziś co najwyżej opady deszczu. Najchłodniej będzie w województwie kujawsko-pomorskim - tam termometry pokażą "jedynie" 5 stopni Celsjusza. 

Reszta Polski znajdzie się pod władaniem temperatur niesamowicie wysokich. Najcieplej będzie w okolicach Wrocławia - tam doświadczymy temperatury sięgającej nawet... 9 stopni Celsjusza!

W takich warunkach, białe Święta Bożego Narodzenia są totalnie nierealne. Jeśli liczyliście na taki scenariusz - czas się z nim ostatecznie i nieodwołalnie pożegnać. 

Przeczytaj więcej
Komentarze