18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zima jak z horroru, ale wcześniej...

Szokująca zmiana pogody! Elvis i Detlef już szaleją w Polsce

12.11.2019  08:04
Prognoza pogody - zanim nadejdzie zima jesienią będzie wiosna
Prognoza pogody - zanim nadejdzie zima jesienią będzie wiosna Fot: Piotr Kamionka/Angora/REPORTER/East News

Prognoza pogody znów zaskakuje. Chociaż warunki pogodowe w górach i opady śniegu wskazują na początek zimy, to okazuje się, że przed świętami czeka nas jeszcze… wiosna!

Zima 2019/2020 ma być wyjątkowo surowa, a znad Syberii nadciąga „bestia”. Ta zima nas przeorze! Jednak w tym tygodniu w Polsce rządzić będą niże Elvis i Detlef. Chociaż pogoda we wtorek, środę i czwartek będzie raczej nieprzyjemna i deszczowa (może spaść do 10 litrów wody na metr kwadratowy w centrum Polski), to w weekend czeka nas chwilowy powrót wiosny.

Pogoda na weekend

W piątek niże przesuną się nad Skandynawię, a nad Polskę nadciągnie wyż znad Rosji i zapowiada się słoneczny weekend. Temperatura niemal w całym kraju będzie wynosić 15 stopni Celsjusza. Zapowiadany jest jednak wiatr wiejący z prędkością 60 kilometrów na godzinę. Kolejny tydzień upłynie już pod znakiem typowo jesiennej pogody.

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego ciepła jesień może potrwać nawet do połowy stycznia. Przewiduje jednak, że "nadchodząca zima będzie dziwna".

pogoda na weekend
Przeczytaj więcej
Komentarze