18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To luty czy maj?

Pogoda w czwartek OSZALAŁA. Historyczne rekordy temperatury

25.02.2021  08:07
Pogoda w czwartek
Pogoda w czwartek Fot: VladisChern/Shutterstock

Pogoda w czwartek przejdzie wszelkie granice zdrowego rozsądku. Jak na to, że mamy luty - zapanują dosłownie letnie warunki pogodowe. To właśnie dziś, 25-tego lutego padną historyczne rekordy ciepła.

Pogoda w czwartek, mimo wyraźnego ocieplenia już od kilku dni, z pewnością niejedną osobę zaskoczy. To właśnie dziś padnie historyczny rekord ciepła. Mamy luty, a na naszych termometrach ujrzymy iście majowe temperatury.

Pogoda w naszym kraju potrafi być bardzo kapryśna. Jeszcze chwilę temu zmagaliśmy się z mrozem, zimą i Bestią ze Wschodu, a już dzisiaj możemy radować się wiosenną aurą.

Pogoda w czwartek. Padnie rekord temperatury

Dziś padnie prawdziwy rekord temperatury - w niektórych miejscach zobaczymy 20 stopni Celsjusza! Taki wynik w lutym to faktycznie fenomen. Mimo wszystko wciąż trwa kalendarzowa zima. Poza tym, jeśli w lutym jest 20 stopni - to ile będzie latem? Obawiamy się o to głośno pytać.

Z uwagi na nagłe, gigantyczne ocieplenie - w niektórych miejscach obowiązują ostrzeżenia IMGW przed powodziami i podtopieniami. Warto więc mimo wszystko mocno na siebie uważać.

Wracając do przyjaznej aury - temperatura wyniesie od 8 st. C. w cieniu na Suwalszczyźnie do 20 st. C. na terenie Dolnego Śląska. Rekordowe temperatury dla lutego odnotujemy na zachodzie, południu i w centrum kraju. Na początku ciśnienie będzie wysokie, ale wraz z upływem dnia będzie się ono obniżać. Biomet będzie dziś wyjątkowo korzystny.

Cieszycie się na tę arcywczesną wiosnę w naszym życiu?

Czytaj także
Przeczytaj więcej