18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wow

Dzisiaj nas spraży! Ukrop w całym kraju, termometry wybuchną

14.09.2020  08:32
Upał w poniedziałek
Upał w poniedziałek Fot: tommaso79/Shutterstock

Wakacje się skończyły, więc przyszło lato. W poniedziałek upalnie niemal w całej Polsce. Czy tu aby na pewno za chwilę zaczyna się kalendarzowa jesień?

Połowa września, a tu środek lata. Rok 2020 nie przestaje zaskakiwać i właśnie funduje nam upalny początek tygodnia. Będzie prażyć!

Dzień zapowiada się mocno słonecznie i bardzo, bardzo ciepło. Większość Polski obejmą upały do nawet 30 stopni Celsjusza. Gdzieniegdzie będzie jednak trochę chłodniej, ale i tu minimalne temperatury w ciągu dnia to 20 stopni.

Pogoda w poniedziałek

Najgoręcej w poniedziałek na zachodzie i południowym zachodzie kraju - do 29-30 stopni Celsjusza. Na południu Polski 27, w Centrum i na wschodzie 26-27. Na północnym wschodzie kraju chłodniej - 20-22 stopnie. Na wybrzeżu 23.

W całej Polsce, poza północnym wschodem słonecznie tylko z chwilowymi zachmurzeniami na północy. Przewaga chmur jedynie na Podlasiu i Suwałkach. Na Pomorzu wschodnim możliwe delikatne, przelotne opady deszczu. Wiatr w całym kraju słaby i umiarkowany.

Przeczytaj więcej
Komentarze