18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pa, pa wiosno!

Pogoda w weekend nas zmiecie. Deszcz, burze i PRZYMROZKI

29.05.2020  10:29
Pogoda w weekend nas zmiecie. Deszcz, burze i PRZYMROZKI
Pogoda w weekend nas zmiecie. Deszcz, burze i PRZYMROZKI Fot: Pepgooner/Shutterstock

Pogoda w weekend będzie naprawdę nieprzyjemna. Zamiast pięknej wiosny i oddychania pełną piersią, czeka nas zawijanie się w ciepłe swetry. Liczyliście na grilla by świętować znoszenie obostrzeń? Możecie o tym zapomnieć.

Pogoda w weekend dosłownie nas zmiecie. Skoro rząd postanowił powoli kończyć walkę z koronawirusem, to natura wzięła się za chronienie obywateli. W ten weekend pogoda nie będzie miała z piękną wiosną dosłownie nic wspólnego.

Pogoda w weekend pokaże nam dobitnie, gdzie jest nasze miejsce. Będzie deszczowo, burzowo, a nawet... pojawią się przymrozki! Tego pod koniec maja nie mogliśmy się spodziewać i to jest naprawdę wybitnie zaskakujące.

Pogoda w weekend

Na sobotę IMGW wydało nawet ostrzeżenia pierwszego stopnia dotyczące intensywnych opadów deszczu dla województw: śląskiego, małopolskiego, lubelskiego i mazowieckiego. W Zakopanem będzie zaledwie 8 stopni Celsjusza. W Tatrach synoptycy przewidują zawieje i zamiecie śnieżne. Wiatr powieje zaś z prędkością 65 km/h.

Niedziela będzie do soboty bliźniaczo podobna pod względem pogodowym. Temperatura minimalna wahać się będzie od 8 do 12 stopni Celsjusza, choć w kotlinach górskich może spaść nawet do 6 stopni.

Trzymajcie się ciepło i postarajcie nie przeziębić. Przeziębienie w czasie pandemii może być wyjątkowo kłopotliwe.

Czytaj także
Przeczytaj więcej