18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec lata?

Pogoda zmieni się DRASTYCZNIE. Nadchodzi koszmarny CHŁÓD

06.07.2020  08:47
Pogoda zmieni się DRASTYCZNIE. Nadchodzi koszmarny CHŁÓD
Pogoda zmieni się DRASTYCZNIE. Nadchodzi koszmarny CHŁÓD Fot: AKushnirchuk/Shutterstock

Pogoda póki co nas rozpieszcza, ale już niedługo się to zmieni. Nadchodzi kosmiczne ochłodzenie. Po upalnym lecie na kilka dni nie pozostanie nawet ślad. Zdecydowanie wszyscy ciepłolubni Polacy będą rozczarowani takim stanem rzeczy.

Pogoda nie ma dla nas przyjemnej niespodzianki, przeciwnie - niedługo zmieni się na gorsze. IMGW zapowiada znacznie ochłodzenie, opady deszczu i burze. Nocami temperatura będzie spadać nawet do... 7 stopni Celsjusza!

To wszystko dlatego, że na początku drugiego tygodnia lipca pogodę w Polsce będzie kształtował niż znad południowej Szwecji. Chłodny front atmosferyczny weźmie w posiadanie cały nasz kraj. 

Pogoda drastycznie się zmienia

Już dziś w całym kraju pojawią się opady deszczu i burze (miejscami na wschodzie). Na termometrach zobaczymy od 20 do 28 stopni Celsjusza. Nad morze jedynie 19 stopni, które skutecznie uniemożliwi plażowanie.

Jeszcze chłodniej będzie jutro. Termometry pokażą od 15 stopni na Podkarpaciu do 18 stopni nad morzem i 20 stopni Celsjusza miejscami na wschodzie. Aż do weekendu nie możemy spodziewać się poprawy sytuacji.

Dla osób, które źle znoszą upały - taka pogoda będzie wybawieniem. Jednakże dla tych, którzy czują się najlepiej w czasie gorącego lata - te informacje z całą pewnością nie są najprzyjemniejsze. 

Przeczytaj więcej
Komentarze