dobra zmiana

Koniec Jarosława. W Polsce jeszcze będzie pięknie

30.10.2019  16:02
Koniec Jarosława. W Polsce jeszcze będzie pięknie
Koniec Jarosława. W Polsce jeszcze będzie pięknie Fot: Shutterstock

Ostatnie podrygi Jarosława w Polsce. Zimny front dopadł nasz kraj i przyniósł spustoszenie. Ale nic nie trwa wiecznie, nawet władza potwornego niżu.

Niż Jarosław przyniósł do Polski znaczny spadek temperatur i pierwsze, nocne przymrozki. Miejscami pojawiły się delikatne opady śniegu i krupy śnieżnej.

I choć powszechnie wiadomo, że idzie zima, więc musi być zimno, to jednak możemy liczyć jeszcze na trochę przyjemniejszą aurę. Jarosława przepędzi z Polski biskajskie ciepło. Jak prognozują synoptycy Cumulusa dla wp.pl, to napłynie do naszego kraju już za klika dni.

Dobra zmiana w Polsce

Zanim to jednak nastąpi, czeka nas kryzys. W piątek czeka nas nagłe, jeszcze większe pogorszenie pogody, by po chwili ustąpić miejsca ciepłemu frontowi znad Zatoki Biskajskiej.

Jeśli spodziewacie się temperatur w granicach 20 stopni - nic z tego. Termometry pokażą nam około 13-15 kresek, co jednak po wartościach z tego tygodnia (zaledwie kilka stopni w najcieplejszym momencie dnia), możemy odczuć jako cudowną poprawę. Tym bardziej, że na niebie zaświeci słońce!

Przeczytaj więcej
Komentarze